František Jiroudek - Kytice ve váze

Olej na lepence, 70x60 cm. Signováno vpravo dole Jiroudek. Rám. Zezadu štítek.

o autorovi: 1914, Lhota u Semil - 1991, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

16768. Kytice ve váze
Dražba ukončena:01.03.2018 18:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč