František Jiroudek - Krajina s chalupou

Olej na sololitu, 25x50 cm, signováno vlevo dole Jiroudek, monogramováno vpravo dole F.J., rám.

Pozn.: Vzadu přípis. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1914, Lhota u Semil - 1991, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

16579. Krajina s chalupou
Dražba ukončena:28.02.2018 19:03:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 500 Kč