František Jiroudek

60765. Krajina

popis: Olej na kartonu, 42x90 cm. Signováno vlevo dole Jiroudek 81. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230.000 Kč.

dražba ukončena: 30.06.2021 20:43:55

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 13 000 Kč