František Jiroudek

14242. Krajina

popis: Akvarel, 20x28 cm, signováno vpravo dole F. Jiroudek, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230.000 Kč.

dražba ukončena: 15.11.2017 23:04:00

vyvolávací cena: 300 Kč

vydraženo za: 500 Kč