František Jiroudek - Dopoledne v parku

Akvarel, 26x38 cm, signováno vlevo dole, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1914, Lhota u Semil - 1991, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

8272. Dopoledne v parku
Dražba ukončena:23.02.2017 19:35:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč