František Jiroudek - Vlčí máky

Olej na plátně, 46x65 cm, signováno vpravo dole, rám.

1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

1551. Vlčí máky
Dražba ukončena:26.11.2014 20:17:58
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč