František Jiroudek - V ateliéru

Olej na plátně, 31x45 cm, signováno vlevo nahoře Jiroudek 45, rám.

1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

5961. V ateliéru
Dražba ukončena:26.10.2016 21:10:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč