František Jiroudek - Sedící akt

Olej na plátně, 81x55 cm, signováno vpravo dole F. Jiroudek, rám.

1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Obraz získal otec současného majitele přímo od malíře, s kterým se přátelil.

3079. Sedící akt
Dražba ukončena:26.11.2015 18:36:57
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč