František Jiroudek - S modelem v atelieru

Olej na překližce, 19x14 cm, signováno vpravo dole, rám.

1353. S modelem v atelieru
Dražba ukončena:24.09.2014 20:45:38
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč