František Jiroudek - Loďka na jezeře

Olej na plátně, 35x50 cm, signováno vpravo dole F. Jiroudek, rám.

1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

Pozn.: Malba poškozena.

4811. Loďka na jezeře
Dražba ukončena:26.05.2016 19:12:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč