František Jiroudek - Kytice ve váze

Olej na sololitu, 40x32 cm, signováno vlevo dole Jiroudek, rám.

1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

2982. Kytice ve váze
Dražba ukončena:01.10.2015 21:25:00
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč