František Jiroudek - Kytice ve džbánu

Olej na plátně, 55x45 cm, signováno vpravo dole, datováno 1959, rám.

1345. Kytice ve džbánu
Dražba ukončena:24.09.2014 20:14:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč