František Jiroudek - Jeřabiny

Olej na plátně, 50x60 cm, signováno vlevo dole, datováno 1981, rám.

1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

Pozn.: U signatury připsáno věnováné. Získáno přímo od autora.

1643. Jeřabiny
Dražba ukončena:26.11.2014 21:27:14
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč