František Jiroudek - Dvě krajiny

Akvarely, jednotný rozměr 20x28 cm, obě signovány vpravo dole F. Jiroudek, rámovány, paspartovány, zaskleny.

1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

2297. Dvě krajiny
Dražba ukončena:27.05.2015 20:49:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 27.05.2015 20:44:58 292
1 000 Kč 27.05.2015 15:43:24 104