František Jiroudek - Dívka

Olej na plátně, 65x54 cm, signováno vpravo dole Jiroudek, rám.

1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

4794. Dívka
Dražba ukončena:26.05.2016 18:52:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč