František Jelínek - Vyorávání brambor

Olej na překližce, 30x43 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen. Vzadu štítek díla.

o autorovi: 1908 – 1990

303652. Vyorávání brambor
Dražba ukončena:17.02.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč