František Jelínek - Krajina

Olej na kartonu, 50x70 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu autorský štítek.

o autorovi: 1908 – 1990

67879. Krajina
Dražba ukončena:24.10.2021 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo