František Jelínek

67879. Krajina

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu autorský štítek.

zbývá: 8 dnů, 17 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:18:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen