František Jelínek - Karlovy Vary (Manětín)

Olej na sololitu, 65x81 cm. Signováno vlevo dole Jelínek. Rámováno.

Nejdelší strana: 96 cm

o autorovi: 1908 – 1990

129079. Karlovy Vary (Manětín)
Dražba ukončena:17.11.2024 20:17:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč