František Jakub - Dětičky

Akvarel, 25x15 cm. Signováno vpravo dole F. Jakub. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Pasparta dříve polita.

o autorovi: 1875 - 1940
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u profesorů Pirnera a Hynaise. Tvořil pod vlivem francouzského malíře Le Sidanera. V době světové války restauroval fresky v chrámu sv. Mikuláše v Praze. Hojně vystavoval doma i v cizině.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

46338. Dětičky
Dražba ukončena:24.06.2020 22:01:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč