František Hudeček - Postava chodce na ulici

Kresba, 22x15 cm. Signováno vlevo dole Fr. Hudeček 47. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1909 - 1990
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč.

44619. Postava chodce na ulici
Dražba ukončena:14.05.2020 20:26:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč