František Hudeček - Oboustranná kresba - Kosmonaut

Kresba, 13x29 cm. Signováno Hudeček. Rám, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Návrh na dekoraci stanice pražského metra.

o autorovi: 1909 - 1990
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč.

53525. Oboustranná kresba - Kosmonaut
Dražba ukončena:16.12.2020 21:12:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč