František Hudeček - Město

Litografie, 27x42 cm. Signováno tužkou vpravo dole Fr. Hudeček 44. Pasparta, sklo.

Stav: Pasparta mírně poškozena.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1909 - 1990
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč.

84514. Město
Dražba ukončena:13.10.2022 22:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč