Olej na plátně, 70x100 cm, signováno vpravo dole Fr. Hudeček, rám.
1909, Němčice u Holešova - 1990
Student UMPRUM v letech 1928-1931. Ve svých malbách se snaží o to, aby jeho výraz byl stejně malířský jako psychický. Nejvíce soustředění pak ukazuje v kresbách. Četné výstavy na našem území.
Pozn.: Rám mírně poškozen.