František Horký

302941. Zimní krajina

popis: Olej na kartonu, 24x34 cm. Signováno vpravo dole Horký. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90.000 Kč.

dražba ukončena: 30.12.2019 20:07:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 29.12.2019 16:44:43 6202
600 Kč 27.12.2019 21:05:18 6216