František Horký - Zimní krajina

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Fr. Horký. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 84 cm

o autorovi: 1879 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč.

85791. Zimní krajina
Dražba ukončena:23.10.2022 20:20:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč