František Horký

305586. Zima u Bohdanče

popis: Olej na kartonu, 22x28 cm. Signováno vlevo dole Fr. Horký. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90.000 Kč.

dražba ukončena: 18.07.2020 20:05:43

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč