František Horký

303905. U řeky

popis: Olej na kartonu, 33x48 cm. Signováno vpravo dole Fr. Horký. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1879 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90.000 Kč.

dražba ukončena: 05.03.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 01.03.2020 3:07:58 6437