František Horký - Rovinatá krajina

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Fr. Horký. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč.

305130. Rovinatá krajina
Dražba ukončena:08.06.2020 20:28:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč