František Horký - Pohled do údolí

Olej na kartonu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Horký. Rám.

Pozn.: rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč.

300056. Pohled do údolí
Dražba ukončena:13.08.2019 20:06:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 13.08.2019 19:58:39 5215
700 Kč 26.07.2019 16:00:31 238