František Horký - Párové obrazy: U rybníka, Cesta přírodou

Akvarely, 18x29 cm. Signovány vpravo dole Fr. Horký. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1879 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč.

301175. Párové obrazy: U rybníka, Cesta přírodou
Dražba ukončena:02.10.2019 20:23:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:1 300 Kč