František Horký - Odpočinek

Olej na plátně, 80x100 cm. Signováno vpravo dole Fr. Horký 46. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč.

69729. Odpočinek
Dražba ukončena:28.11.2021 21:39:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč