František Horký - Krajina s řekou

Olej na kartonu, 26x61 cm. Signováno vpravo dole Fr. Horký. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: 1879 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč.

117697. Krajina s řekou
Dražba ukončena:16.06.2024 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 15.06.2024 1:51:25 9420
500 Kč 09.06.2024 22:58:20 15118