František Horký - Konvolut 3 prací

3x kombinovaná technika, 2x 18x28 cm, 1x 21x27 cm. Signovány Fr. Horký. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1879 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč.

307211. Konvolut 3 prací
Dražba ukončena:03.01.2021 20:13:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč