František Horký

303467. Kachna za letu

popis: Akvarel, 18x25 cm. Signováno vlevo dole Fr. Horký. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90.000 Kč.

dražba ukončena: 03.02.2020 20:14:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 03.02.2020 20:08:23 118