František Horejc - Luční kvítí

Olej na kartonu, 67x51 cm. Signováno vlevo dole Horejc Fr. Rámováno.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1885 – 1963
Malíř. Studoval AVU v Praze u profesorů Bukovace a Ženíška. Maloval krajiny, podobizny, věnoval se sakrálním námětům. Dva roky žil v Káhiře, odkud jsou i náměty některých jeho prací. Byl též restaurátorem obrazů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35.000 Kč.

František Horejc
129188. Luční kvítí
Zbývá:9 dnů, 21 hodin
Konec dražby:17.11.2024 21:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč