František Horejc - Cařihrad

Olej na kartonu, 22x18 cm Signováno vpravo dole Horejc Fr. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1885 – 1963
Malíř. Studoval AVU v Praze u profesorů Bukovace a Ženíška. Maloval krajiny, podobizny, věnoval se sakrálním námětům. Dva roky žil v Káhiře, odkud jsou i náměty některých jeho prací. Byl též restaurátorem obrazů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35.000 Kč.

František Horejc
80148. Cařihrad
Dražba ukončena:26.06.2022 20:22:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč