František Hoplíček - Zátiší s květinami a dózou

Olej na kartonu, 57x47 cm. Signováno vpravo dole F. Hoplíček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1890 – 1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

104740. Zátiší s květinami a dózou
Dražba ukončena:22.10.2023 20:57:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč