František Hoplíček - Při orbě

Olej na kartonu, 37x51 cm. Signováno vlevo dole F. Hoplíček. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1890 – 1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

104314. Při orbě
Dražba ukončena:08.10.2023 20:26:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč