František Holan - Pod Dančí u Dubrovníka

Olej na plátně, 58x80 cm, signováno vlevo dole Fr. Holan 1928, nerámováno.

1882, Předbořice

Pozn.: Pochází z majetku rodiny autora.

6292. Pod Dančí u Dubrovníka
Dražba ukončena:27.10.2016 22:12:46
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč