František Hofman - Odpočinek

Olej na kartonu, 24x76 cm. Signováno vpravo dole Frant. Hofman 1948. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 93 cm

o autorovi: 1891 – 1969
Malíř. Studoval na AVU v Praze u F. Ženíška a A. Brömse. Věnoval se aktům a portrétům, později maloval krajiny. Byl členem Jednoty umělců výtvarných, s nimiž vystavoval, také v Topičově salónu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč.

114953. Odpočinek
Dražba ukončena:28.04.2024 20:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 19.04.2024 23:44:29 15031