František Hodonský - Podzimní nálada

Tempera, 31x42 cm. Signováno vlevo dole Hodonský F. 76. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 57 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

115483. Podzimní nálada
Dražba ukončena:29.05.2024 20:38:51
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč