Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Barevná sytá umělecká vysoce kvalitní litografie, 27 x 20 cm. Signováno autorsky vpravo dole. Rámováno v moderní galerijní francouzské liště.
Poznámka současného majitele: Obdobné kvalitní galerijní práce se na trhu s uměním objevují dnes spíš sporadicky pro vysokou oblibu investorů a sběratelů umění! Moderně pojatá galerijní práce významného umělce.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.