František Hlavica - Velikonoce

Akvarel, 29x18 cm. Signováno vpravo dole F. Hlavica. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Zezadu informace o reprodukování obrazu na pohlednice.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi: 1885 - 1952

124493. Velikonoce
Dražba ukončena:06.10.2024 20:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč