František Hlavica - Ponocný s psíkem

Kombinovaná technika, 20x25 cm. Signováno vpravo dole Frant. Hlavica 1923. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i pasparta mírně poškozeny.

o autorovi: 1885 - 1952

66898. Ponocný s psíkem
Dražba ukončena:03.10.2021 20:37:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 03.10.2021 20:32:51 2282
1 000 Kč 03.10.2021 20:28:34 2045