František Hlavica - Dívčí akt u tůňky

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 27x38 cm. Signováno vpravo dole F. Hlavica. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1885 - 1952

120245. Dívčí akt u tůňky
Dražba ukončena:07.08.2024 22:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč