František Hlavica - Akt ženy se strašidlem

Akvarel, 31x31 cm. Signováno vlevo dole F. Hlavica. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1952

56986. Akt ženy se strašidlem
Dražba ukončena:18.03.2021 20:23:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč