Olej na překližce, 31x41 cm. Signováno vpravo dole F. Hladík. Rámováno.
Stav: Rám i malba poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 55 cm
o autorovi: 1887 - 1944
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.