František Hladík - Pasáček u potoka

Olej na kartonu, 35x27 cm. Signováno vlevo dole F. Hladík. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1887 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

71650. Pasáček u potoka
Dražba ukončena:26.01.2022 22:46:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč