František Hladík - Oblaka nad krajinou

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 28x26 cm. Signováno vpravo dole F. Hladík. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

58626. Oblaka nad krajinou
Dražba ukončena:29.04.2021 19:24:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč