František Hladík

60953. Na kraji lesa

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 26x35 cm. Signováno vpravo dole F. Hladík 1931. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Pozdější signatura.

o autorovi: 1887 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 20:07:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo