Olej na plátně fixovaném na kartonu, 26x35 cm. Signováno vpravo dole F. Hladík 1931. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1887 - 1944
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.