František Hladík - Na kraji lesa

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 26x35 cm. Signováno vpravo dole F. Hladík 1931. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

60953. Na kraji lesa
Dražba ukončena:01.07.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo